align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 01.09.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Žiri 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Kovač Erik
  6  Kunčič Benjamin
  7  Petrović Patrik
  8  Medja Mark
  9  Talić Eldar
  10  Mitrić Stefan (K)
  11  Živanović Igor
  12  Kovač Dejan (V)
  14  Krajnović Admir
  15  Nikše Nik
  19  Podgoršek Aljaž
   Žiri
Priimek in ime
  4  Štucin Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Šifrar Ali
  9  Medic Aleksi Mikael
  11  Šifrar Tjaš (K)
  12  Peternelj Alen (V)
  13  Peternelj Leander Oskar
  15  Vehar Menegatti Lovro
  16  Frelih Matija
  17  Kavčič Nejc
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
  1  Kerić Malik
  2  Čampara Ajdin
  13  Hvala Tristan
  17  Homan Luka
  18  Varcar Anis
  Rezervni igralci
  5  Lapajne Tine
  10  Kramperšek Tine
  14  Oblak Rok
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 14 - Krajnović Admir (30')
   Žiri
   1 : 1 11 - Šifrar Tjaš (75')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    8 - Medja Mark (43')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Žiri
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  72'     17 - Homan Luka
       7 - Petrović Patrik
  86'     2 - Čampara Ajdin
       6 - Kunčič Benjamin
  86'     13 - Hvala Tristan
       9 - Talić Eldar
  91'     18 - Varcar Anis
       14 - Krajnović Admir
   Žiri
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Oblak Rok
       16 - Frelih Matija
  74'     5 - Lapajne Tine
       7 - Šifrar Ali
  84'     10 - Kramperšek Tine
       15 - Vehar Menegatti Lovro
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan