align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 01.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Zarica Kranj 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik: Flajnik Bine
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  3  Fister Maks
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Lavtar Gašper
  9  Kasapović Ken
  10  Malivojević Aleksander
  11  Tomažič Rok
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Drakslar Miha (V)
  3  Lunar Miha
  4  Sarafimov Andrej (K)
  5  Kasunić Bruno
  6  Samardžić Benjamin
  8  Kolenović Dino
  9  Jaklič Kristjan
  10  Bernik Žan Matic
  11  Lukan Jan
  17  Lenarčič Emil
  18  Oblak Aljoša
  Rezervni igralci
  13  Notersberg Tim
  14  Pernuš Matej
  15  Potočnik Matija
  16  Miličić Eržen Nejc
  17  Markič Kristjan
  18  Janc Matija
  Rezervni igralci
  2  Klemenc Jan
  7  Mehani Valdrin
  14  Anžič Nik
  15  Kabashi Kujtim
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    10 - Malivojević Aleksander (70')
   Zarica Kranj
    17 - Lenarčič Emil (15')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Janc Matija
       9 - Kasapović Ken
  61'     15 - Potočnik Matija
       7 - Valjavec Enej
  61'     13 - Notersberg Tim
       3 - Fister Maks
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  28'     7 - Mehani Valdrin
       9 - Jaklič Kristjan
  46'     2 - Klemenc Jan
       5 - Kasunić Bruno
  60'     14 - Anžič Nik
       7 - Mehani Valdrin
  77'     15 - Kabashi Kujtim
       17 - Lenarčič Emil
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan