align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 01.09.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Bled-Naklo 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Florjančič Karin
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  7  Terplan Žan
  8  Gartner Žiga (K)
  9  Šunkar Luka
  10  Gorjanc Lovro
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  20  Debeljak Jan
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  3  Jekovec Miha
  4  Kramar Matija
  5  Neković Annan
  6  Thaler Matevž
  8  Ćosić Luka
  9  Krašovec Sebastjan
  10  Majnik Miha (K)
  11  Krasniqi Flamur
  17  Novak Dominik Vid
  19  Gregorič Jakob
  Rezervni igralci
  6  Jelovčan Luka
  11  Avsec Veno
  16  Beton Nejc
  18  Hočevar Žan Marko
  19  Markelj Žan
  Rezervni igralci
  2  Aljančič Domen
  7  Ažman Mark
  12  Meglič Jan
  13  Frbežar Nik
  14  Ambrožič Nejc
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Bled-Naklo
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 17 - Perko Filip (33') 11m
   2 : 0 20 - Debeljak Jan (45')
   3 : 0 20 - Debeljak Jan (55')
   Bled-Naklo
   3 : 1 11 - Krasniqi Flamur (88')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    11 - Avsec Veno (75')
    5 - Pilar Aleks (77')
   Bled-Naklo
    10 - Majnik Miha (42')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Bled-Naklo
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  58'     11 - Avsec Veno
       20 - Debeljak Jan
  66'     19 - Markelj Žan
       8 - Gartner Žiga
  72'     6 - Jelovčan Luka
       10 - Gorjanc Lovro
  79'     16 - Beton Nejc
       17 - Perko Filip
  84'     18 - Hočevar Žan Marko
       3 - Merlin Gašper
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  52'     7 - Ažman Mark
       9 - Krašovec Sebastjan
  62'     13 - Frbežar Nik
       17 - Novak Dominik Vid
  72'     14 - Ambrožič Nejc
       8 - Ćosić Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan