align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 08.09.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šobec Lesce 1 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  2  Debeljak Žiga (K)
  3  Dolenc Tilen
  5  Gruden Nik
  6  Bizant Žiga
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  10  Pipp Jan
  11  Trdina Jaka
  15  Japić Dino
  17  Kimovec Maj
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  3  Fister Maks
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Lavtar Gašper
  9  Kasapović Ken
  10  Malivojević Aleksander
  11  Tomažič Rok
  Rezervni igralci
  9  Šantl Tristan
  16  Vrečič Tim
  18  Lesar Matic
  19  Dobnikar Domen
  45  Todić Uroš
  Rezervni igralci
  13  Notersberg Tim
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Markič Kristjan
  16  Cvikl Miha
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 6 - Bizant Žiga (22') 11m
   Šobec Lesce
   1 : 1 9 - Kasapović Ken (32')
   1 : 2 7 - Valjavec Enej (43')
   1 : 3 9 - Kasapović Ken (71')
   1 : 4 13 - Notersberg Tim (93')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    6 - Bizant Žiga (28')
    3 - Dolenc Tilen (38')
    5 - Gruden Nik (68')
    45 - Todić Uroš (87')
   Šobec Lesce
    4 - Flajs Gašper (6')
    5 - Stare Lenart (36')
    6 - Kolenc Miha (88')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Šantl Tristan
       17 - Kimovec Maj
  55'     19 - Dobnikar Domen
       2 - Debeljak Žiga
  66'     16 - Vrečič Tim
       6 - Bizant Žiga
  70'     45 - Todić Uroš
       15 - Japić Dino
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Notersberg Tim
       2 - Čebašek Rok
  66'     14 - Miličić Eržen Nejc
       8 - Lavtar Gašper
  72'     15 - Markič Kristjan
       9 - Kasapović Ken
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan