align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 08.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Visoko-Preddvor 2 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Drakslar Miha (V)
  2  Lunar Miha
  5  Kasunić Bruno
  6  Rizvanovič Tim
  7  Samardžić Benjamin
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic
  11  Lukan Jan
  13  Oblak Aljoša
  15  Sarafimov Andrej (K)
  17  Lenarčič Emil
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  8  Terplan Žan
  9  Šunkar Luka (K)
  10  Gorjanc Lovro
  12  Žumer Martin (V)
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  18  Knific Aljaž
  20  Debeljak Jan
  Rezervni igralci
  3  Stojanov Kristjan
  14  Anžič Nik
  16  Kuzma Žan
  18  Kabashi Kujtim
  Rezervni igralci
  6  Jelovčan Luka
  7  Gartner Žiga
  11  Avsec Veno
  14  Kmetič Žiga
  16  Beton Nejc
  19  Markelj Žan
   TRENER
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 17 - Lenarčič Emil (28')
   2 : 0 8 - Kolenović Dino (41')
   Visoko-Preddvor
   2 : 1 17 - Perko Filip (42')
   2 : 2 4 - Vesel Matic (62')
   2 : 3 10 - Gorjanc Lovro (84')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    17 - Lenarčič Emil (69')
    10 - Bernik Žan Matic (70')
   Visoko-Preddvor
    20 - Debeljak Jan (39')
    5 - Pilar Aleks (59')
    10 - Gorjanc Lovro (74')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     3 - Stojanov Kristjan
       5 - Kasunić Bruno
  58'     14 - Anžič Nik
       6 - Rizvanovič Tim
  79'     16 - Kuzma Žan
       10 - Bernik Žan Matic
  83'     18 - Kabashi Kujtim
       8 - Kolenović Dino
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  74'     7 - Gartner Žiga
       15 - Markelj Jan
  85'     11 - Avsec Veno
       20 - Debeljak Jan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan