align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 11.09.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Sava Kranj 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  5  Gruden Nik
  6  Bizant Žiga
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Trdina Jaka
  15  Japić Dino (K)
  17  Kimovec Maj
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Jeram Žan
  3  Perhoč Erik
  4  Mohorič Aleš
  5  Tirović Benjamin
  6  Remic Jure
  7  Bojić Igor
  8  Peterka Maj (K)
  10  Ćosić Igor
  11  Damjanović Miralem
  12  Bajrović Ilhan (V)
  20  Rekanović Haris
  Rezervni igralci
  16  Vrečič Tim
  18  Lesar Matic
  45  Todić Uroš
  Rezervni igralci
  15  Zupan Gal
  16  Elkasović Alen
  17  Cvek Andrej
  18  Gorenc Tim
  21  Tadina Miha
  22  Ziberi Arif
  80  Knap Tibor (V)
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 3 - Dolenc Tilen (24')
   2 : 1 16 - Vrečič Tim (79')
   Sava Kranj
   1 : 1 6 - Remic Jure (49')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Gruden Nik (64')
    6 - Bizant Žiga (77')
    11 - Trdina Jaka (93')
   Sava Kranj
    2 - Jeram Žan (79')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  54'     16 - Vrečič Tim
       9 - Šantl Tristan
  69'     18 - Lesar Matic
       17 - Kimovec Maj
  73'     45 - Todić Uroš
       10 - Pipp Jan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  38'     22 - Ziberi Arif
       20 - Rekanović Haris
  78'     18 - Gorenc Tim
       11 - Damjanović Miralem
  84'     17 - Cvek Andrej
       10 - Ćosić Igor
  85'     21 - Tadina Miha
       3 - Perhoč Erik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan