align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 15.09.19
   TEKMA: Žiri - Bled-Naklo 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Lapajne Tine (V)
  2  Frelih Matija
  4  Štucin Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Šifrar Ali
  9  Medic Aleksi Mikael
  11  Šifrar Tjaš (K)
  13  Peternelj Leander Oskar
  16  Peternelj Maks
  17  Kavčič Nejc
  18  Pintar Aljaž
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  2  Kovačevič Aljoša
  3  Gregorič Jakob
  4  Ažman Mark
  5  Neković Annan
  6  Thaler Matevž
  8  Ćosić Luka
  9  Krašovec Sebastjan
  10  Novak Dominik Vid (K)
  11  Krasniqi Flamur
  12  Mikič Denis (V)
  13  Kramar Matija
  Rezervni igralci
  3  Jereb Luka
  5  Oblak Rok
  10  Vehar Menegatti Lovro
  Rezervni igralci
  1  Meglič Jan (V)
  17  Gregorič Urban
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   Bled-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Žiri
    11 - Šifrar Tjaš (85') 11m
   Bled-Naklo
   0 : 1 10 - Novak Dominik Vid (62')
   OPOMINJANI
   Žiri
    4 - Štucin Aljaž (65')
   Bled-Naklo
    10 - Novak Dominik Vid (34')
    13 - Kramar Matija (59')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Bled-Naklo
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  55'     10 - Vehar Menegatti Lovro
       2 - Frelih Matija
  75'     5 - Oblak Rok
       13 - Peternelj Leander Oskar
  80'     3 - Jereb Luka
       7 - Šifrar Ali
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  65'     17 - Gregorič Urban
       9 - Krašovec Sebastjan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan