align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 15.09.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Škofja Loka-Medvode 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  7  Knific Aljaž
  8  Terplan Žan
  9  Šunkar Luka (K)
  10  Gorjanc Lovro
  11  Avsec Veno
  12  Žumer Martin (V)
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  20  Sajovic Domen
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  5  Gruden Nik
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Trdina Jaka
  15  Japić Dino (K)
  16  Vrečič Tim
  17  Kimovec Maj
  Rezervni igralci
  3  Merlin Gašper
  6  Šunkar Jaka
  14  Kmetič Žiga
  18  Gartner Žiga
  19  Markelj Žan
  Rezervni igralci
  6  Plestenjak Nik
  18  Lesar Matic
  45  Todić Uroš
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 17 - Perko Filip (59') 11m
   2 : 0 9 - Šunkar Luka (66')
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    5 - Pilar Aleks (72')
    6 - Šunkar Jaka (85')
   Škofja Loka-Medvode
    3 - Dolenc Tilen (39')
    5 - Gruden Nik (58')
    18 - Lesar Matic (85')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Gartner Žiga
       15 - Markelj Jan
  66'     3 - Merlin Gašper
       18 - Gartner Žiga
  71'     19 - Markelj Žan
       20 - Sajovic Domen
  82'     6 - Šunkar Jaka
       11 - Avsec Veno
  86'     14 - Kmetič Žiga
       9 - Šunkar Luka
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     45 - Todić Uroš
       9 - Šantl Tristan
  69'     18 - Lesar Matic
       16 - Vrečič Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan