align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 15.09.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Zarica Kranj 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Talić Eldar (V)
  6  Kunčič Benjamin
  7  Petrović Patrik
  8  Varcar Anis
  9  Medja Mark
  10  Mitrić Stefan (K)
  11  Živanović Igor
  13  Hvala Tristan
  14  Lemeš Alen
  15  Nikše Nik
  17  Podgoršek Aljaž
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Drakslar Miha (V)
  2  Stojanov Kristjan
  3  Lunar Miha
  4  Sarafimov Andrej (K)
  5  Klemenc Jan
  6  Lenarčič Emil
  7  Zahariev Martin
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic
  11  Dermendžiev Dragan
  15  Anžič Nik
  Rezervni igralci
  2  Čampara Ajdin
  Rezervni igralci
  9  Jaklič Kristjan
  13  Rizvanovič Tim
  14  Kabashi Kujtim
  18  Kuzma Žan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   Zarica Kranj
   Teinović Dalibor
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Zarica Kranj
   0 : 1 15 - Anžič Nik (4')
   0 : 2 6 - Lenarčič Emil (30')
   0 : 3 7 - Zahariev Martin (44')
   0 : 4 9 - Jaklič Kristjan (77')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    6 - Kunčič Benjamin (48')
    14 - Lemeš Alen (58')
    8 - Varcar Anis (60')
   Zarica Kranj
    2 - Stojanov Kristjan (33')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Čampara Ajdin
       7 - Petrović Patrik
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Rizvanovič Tim
       11 - Dermendžiev Dragan
  60'     14 - Kabashi Kujtim
       10 - Bernik Žan Matic
  68'     18 - Kuzma Žan
       15 - Anžič Nik
  75'     9 - Jaklič Kristjan
       2 - Stojanov Kristjan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan