align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 15.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Sava Kranj 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Lavtar Gašper
  9  Kasapović Ken
  10  Malivojević Aleksander
  11  Fister Maks
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Jeram Žan
  4  Mohorič Aleš
  5  Tirović Benjamin
  6  Ziberi Arif
  7  Bojić Igor
  8  Peterka Maj (K)
  10  Ćosić Igor
  11  Damjanović Miralem
  12  Bajrović Ilhan (V)
  19  Petkovski Petar
  20  Remic Jure
  Rezervni igralci
  12  Mihajlović Siniša (V)
  13  Markič Kristjan
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Cvikl Miha
  16  Tomažič Rok
  17  Pernuš Matej
  Rezervni igralci
  1  Likar Žak (V)
  15  Cvek Andrej
  16  Perhoč Erik
  17  Elkasović Alen
  21  Tadina Miha
  22  Gorenc Tim
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 6 - Kolenc Miha (40')
   2 : 0 8 - Lavtar Gašper (79') 11m
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Sava Kranj
    2 - Jeram Žan (50')
    4 - Mohorič Aleš (77')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Mihajlović Siniša
       1 - Črček Andraž
  46'     16 - Tomažič Rok
       9 - Kasapović Ken
  84'     15 - Cvikl Miha
       7 - Valjavec Enej
  86'     17 - Pernuš Matej
       11 - Fister Maks
  86'     14 - Miličić Eržen Nejc
       10 - Malivojević Aleksander
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  75'     22 - Gorenc Tim
       7 - Bojić Igor
  86'     21 - Tadina Miha
       19 - Petkovski Petar
  86'     15 - Cvek Andrej
       10 - Ćosić Igor
  89'     16 - Perhoč Erik
       4 - Mohorič Aleš
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan