align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 18.09.19
   TEKMA: Bled-Naklo - SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Križe - Nogometno igrišče Križe-Tržič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  3  Gregorič Jakob
  6  Thaler Matevž
  7  Kramar Matija
  8  Ćosić Luka
  9  Krašovec Sebastjan
  10  Majnik Miha (K)
  11  Krasniqi Flamur
  21  Neković Annan
  22  Arh Martin
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  3  Medja Mark
  5  Biščević Alan
  8  Krajnović Admir
  9  Talić Eldar
  10  Mitrić Stefan
  11  Živanović Igor
  14  Lemeš Alen
  15  Nikše Nik
  17  Podgoršek Aljaž
  19  Čampara Ajdin
  Rezervni igralci
  4  Ažman Mark
  12  Meglič Jan
  15  Frbežar Nik
  18  Gregorič Urban
  Rezervni igralci
  4  Silahić Ervin
  6  Kunčič Benjamin
  13  Hvala Tristan
   TRENER
   Bled-Naklo
   Markelj David
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   Bled-Naklo
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 3 - Medja Mark (57')
   OPOMINJANI
   Bled-Naklo
   SIJ Acroni Jesenice
    19 - Čampara Ajdin (60')
    10 - Mitrić Stefan (69')
    14 - Lemeš Alen (87')
   IZKLJUČENI
   Bled-Naklo
    11 - Krasniqi Flamur (69')
   SIJ Acroni Jesenice
    5 - Biščević Alan (69')
   MENJAVE
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  64'     18 - Gregorič Urban
       9 - Krašovec Sebastjan
  70'     4 - Ažman Mark
       3 - Gregorič Jakob
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  87'     4 - Silahić Ervin
       14 - Lemeš Alen
  92'     6 - Kunčič Benjamin
       9 - Talić Eldar
  93'     13 - Hvala Tristan
       10 - Mitrić Stefan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan