align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 18.09.19
   TEKMA: Sava Kranj - Žiri 2 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Jeram Žan
  4  Mohorič Aleš (K)
  5  Tirović Benjamin
  6  Remic Jure
  7  Bojić Igor
  8  Duraković Nicolas
  10  Ćosić Igor
  11  Damjanović Miralem
  12  Bajrović Ilhan (V)
  19  Perhoč Erik
  22  Ziberi Arif
   Žiri
Priimek in ime
  1  Lapajne Tine (V)
  4  Štucin Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Šifrar Ali
  8  Kranjc Sašo
  9  Medic Aleksi Mikael
  11  Šifrar Tjaš
  13  Peternelj Leander Oskar
  14  Gartnar Filip
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
  1  Likar Žak
  13  Tadina Miha
  14  Cvek Andrej
  15  Zupan Gal
  16  Elkasović Alen
  17  Petkovski Petar
  18  Gorenc Tim
  Rezervni igralci
  3  Jereb Luka
  10  Vehar Menegatti Lovro
   TRENER
   Sava Kranj
   Ušlakar David
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 7 - Bojić Igor (52') 11m
   2 : 1 6 - Remic Jure (65')
   Žiri
   0 : 1 14 - Gartnar Filip (15')
   2 : 2 14 - Gartnar Filip (81')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Žiri
    14 - Gartnar Filip (51')
    8 - Kranjc Sašo (78')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Žiri
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Cvek Andrej
       19 - Perhoč Erik
  81'     18 - Gorenc Tim
       7 - Bojić Igor
  90'     13 - Tadina Miha
       8 - Duraković Nicolas
   Žiri
  Minuta  Igralec
  57'     10 - Vehar Menegatti Lovro
       7 - Šifrar Ali
  69'     3 - Jereb Luka
       13 - Peternelj Leander Oskar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan