align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 22.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko-Preddvor 4 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Blatnik Just
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Lavtar Gašper
  9  Kasapović Ken
  10  Malivojević Aleksander
  11  Fister Maks
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  7  Knific Aljaž
  8  Terplan Žan
  9  Šunkar Luka (K)
  10  Gorjanc Lovro
  11  Avsec Veno
  13  Žumer Martin (V)
  17  Perko Filip
  19  Markelj Žan
  Rezervni igralci
  12  Mihajlović Siniša (V)
  13  Markič Kristjan
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Cvikl Miha
  16  Tomažič Rok
  17  Pernuš Matej
  18  Potočnik Matija
  Rezervni igralci
  2  Mohorič Rok Robert
  6  Jelovčan Luka
  14  Kmetič Žiga
  18  Sirc Rudi Aleksander
  20  Šunkar Jaka
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 11 - Fister Maks (68')
   2 : 0 11 - Fister Maks (73')
   3 : 0 8 - Lavtar Gašper (80')
   4 : 0 8 - Lavtar Gašper (85')
   Visoko-Preddvor
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    8 - Lavtar Gašper (60')
   Visoko-Preddvor
    20 - Šunkar Jaka (80')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Tomažič Rok
       9 - Kasapović Ken
  83'     15 - Cvikl Miha
       11 - Fister Maks
  86'     13 - Markič Kristjan
       7 - Valjavec Enej
  86'     14 - Miličić Eržen Nejc
       8 - Lavtar Gašper
  86'     17 - Pernuš Matej
       10 - Malivojević Aleksander
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  72'     2 - Mohorič Rok Robert
       19 - Markelj Žan
  81'     20 - Šunkar Jaka
       10 - Gorjanc Lovro
  90'     18 - Sirc Rudi Aleksander
       9 - Šunkar Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan