align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 22.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Žiri 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Flajnik Bine
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Drakslar Miha (V)
  2  Lunar Miha
  4  Sarafimov Andrej (K)
  5  Oblak Aljoša
  6  Lenarčič Emil
  7  Zahariev Martin
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic
  11  Samardžić Benjamin
  14  Anžič Nik
  15  Klemenc Jan
   Žiri
Priimek in ime
  1  Lapajne Tine (V)
  4  Štucin Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Šifrar Ali
  8  Kranjc Sašo
  9  Medic Aleksi Mikael
  11  Šifrar Tjaš (K)
  13  Peternelj Leander Oskar
  14  Gartnar Filip
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Stojanov Kristjan
  9  Kabashi Kujtim
  16  Kuzma Žan
  Rezervni igralci
  2  Frelih Matija
  3  Jereb Luka
   TRENER
   Zarica Kranj
   Teinović Dalibor
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 8 - Kolenović Dino (50')
   2 : 2 15 - Klemenc Jan (70')
   Žiri
   1 : 1 14 - Gartnar Filip (59')
   1 : 2 7 - Šifrar Ali (64')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    6 - Lenarčič Emil (32')
    7 - Zahariev Martin (44')
   Žiri
    11 - Šifrar Tjaš (32')
    4 - Štucin Aljaž (45')
    3 - Jereb Luka (90')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Žiri
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  62'     3 - Stojanov Kristjan
       14 - Anžič Nik
  80'     9 - Kabashi Kujtim
       10 - Bernik Žan Matic
   Žiri
  Minuta  Igralec
  69'     3 - Jereb Luka
       13 - Peternelj Leander Oskar
  77'     2 - Frelih Matija
       11 - Šifrar Tjaš
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan