align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 22.09.19
   TEKMA: Sava Kranj - Bled-Naklo 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Jeram Žan
  4  Mohorič Aleš
  5  Tirović Benjamin
  6  Ziberi Arif
  7  Bojić Igor
  8  Peterka Maj (K)
  10  Remic Jure
  11  Damjanović Miralem
  12  Bajrović Ilhan (V)
  13  Petkovski Petar
  14  Ćosić Igor
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  3  Neković Annan
  4  Ažman Mark
  6  Thaler Matevž
  7  Kramar Matija
  8  Ćosić Luka
  9  Krašovec Sebastjan
  10  Majnik Miha (K)
  15  Gregorič Jakob
  18  Ambrožič Nejc
  Rezervni igralci
  1  Likar Žak (V)
  16  Zupan Gal
  18  Duraković Nicolas
  19  Perhoč Erik
  22  Tadina Miha
  23  Isufi Edonis
  45  Elkasović Alen
  Rezervni igralci
  5  Gregorič Urban
  12  Meglič Jan (V)
  14  Frbežar Nik
   TRENER
   Sava Kranj
   Ušlakar David
   Bled-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 23 - Isufi Edonis (75')
   Bled-Naklo
   0 : 1 7 - Kramar Matija (59')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    14 - Ćosić Igor (51')
    7 - Bojić Igor (55')
    4 - Mohorič Aleš (85')
   Bled-Naklo
    10 - Majnik Miha (45')
    7 - Kramar Matija (51')
    6 - Thaler Matevž (54')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Bled-Naklo
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     23 - Isufi Edonis
       2 - Jeram Žan
  62'     16 - Zupan Gal
       7 - Bojić Igor
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Frbežar Nik
       10 - Majnik Miha
  56'     5 - Gregorič Urban
       18 - Ambrožič Nejc
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan