align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 22.09.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - SIJ Acroni Jesenice 5 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Jamšek Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  5  Gruden Nik
  6  Bizant Žiga
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  10  Pipp Jan
  11  Trdina Jaka
  15  Japić Dino (K)
  17  Kimovec Maj
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  3  Medja Mark
  6  Kunčič Benjamin
  8  Krajnović Admir
  9  Talić Eldar
  10  Mitrić Stefan (K)
  11  Živanović Igor
  13  Hvala Tristan
  14  Lemeš Alen
  15  Nikše Nik
  17  Podgoršek Aljaž
  Rezervni igralci
  4  Bratož Gaber
  9  Šantl Tristan
  14  Alič Tristan
  16  Vrečič Tim
  18  Lesar Matic
  19  Bernik Bine
  Rezervni igralci
  2  Silahić Ervin
  20  Čampara Ajdin
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Čehić Jasmin
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
    6 - Bizant Žiga (2') 11m
   1 : 0 7 - Bajt Maj (22')
   2 : 0 10 - Pipp Jan (42')
   3 : 0 18 - Lesar Matic (56')
   4 : 0 9 - Šantl Tristan (62')
   5 : 0 4 - Bratož Gaber (85')
   SIJ Acroni Jesenice
   5 : 1 3 - Medja Mark (88') 11m
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Vrečič Tim
       2 - Debeljak Žiga
  46'     9 - Šantl Tristan
       10 - Pipp Jan
  50'     18 - Lesar Matic
       11 - Trdina Jaka
  58'     19 - Bernik Bine
       6 - Bizant Žiga
  68'     4 - Bratož Gaber
       15 - Japić Dino
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan