align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 29.09.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 0 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Jamšek Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  3  Medja Mark
  6  Kunčič Benjamin
  8  Krajnović Admir
  9  Talić Eldar
  10  Mitrić Stefan (K)
  11  Živanović Igor
  13  Hvala Tristan
  14  Lemeš Alen
  17  Podgoršek Aljaž
  19  Nikše Nik
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Tomažič Rok
  8  Lavtar Gašper
  9  Kasapović Ken
  10  Malivojević Aleksander
  11  Potočnik Matija
  20  Čebašek Rok (K)
  Rezervni igralci
  7  Varcar Anis
  15  Veseli Besim
  16  Čampara Ajdin
  Rezervni igralci
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Cvikl Miha
  17  Pernuš Matej
  18  Fister Maks
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   0 : 1 11 - Potočnik Matija (8')
   0 : 2 11 - Potočnik Matija (11')
   0 : 3 3 - Janc Matija (19')
   0 : 4 8 - Lavtar Gašper (60')
   0 : 5 11 - Potočnik Matija (63')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  55'     7 - Varcar Anis
       6 - Kunčič Benjamin
  55'     15 - Veseli Besim
       13 - Hvala Tristan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Cvikl Miha
       7 - Tomažič Rok
  55'     17 - Pernuš Matej
       3 - Janc Matija
  66'     18 - Fister Maks
       6 - Kolenc Miha
  66'     14 - Miličić Eržen Nejc
       8 - Lavtar Gašper
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan