align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 29.09.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Sava Kranj 3 : 4 (2 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  7  Knific Aljaž
  8  Terplan Žan
  9  Šunkar Luka (K)
  10  Gorjanc Lovro
  11  Sajovic Domen
  13  Žumer Martin (V)
  17  Perko Filip
  19  Markelj Žan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Petkovski Petar
  4  Mohorič Aleš
  5  Tirović Benjamin
  6  Ziberi Arif
  7  Bojić Igor
  8  Peterka Maj (K)
  10  Ćosić Igor
  11  Damjanović Miralem
  12  Bajrović Ilhan (V)
  17  Remic Jure
  21  Tadina Miha
  Rezervni igralci
  2  Mohorič Rok Robert
  6  Sirc Rudi Aleksander
  14  Kmetič Žiga
  15  Šunkar Jaka
  16  Beton Nejc
  18  Ajdovec Jan
  20  Zadravec Andraž
  Rezervni igralci
  1  Likar Žak (V)
  2  Jeram Žan
  15  Zupan Gal
  16  Elkasović Alen
  18  Vasič Aljoša
  19  Isufi Edonis
  22  Perhoč Erik
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Sava Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 11 - Sajovic Domen (8')
   2 : 1 9 - Šunkar Luka (10')
   3 : 2 9 - Šunkar Luka (65') 11m
   Sava Kranj
   0 : 1 10 - Ćosić Igor (3')
   2 : 2 11 - Damjanović Miralem (32')
   3 : 3 11 - Damjanović Miralem (76')
   3 : 4 19 - Isufi Edonis (82')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    9 - Šunkar Luka (26')
    17 - Perko Filip (39')
    10 - Gorjanc Lovro (79')
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  70'     18 - Ajdovec Jan
       19 - Markelj Žan
  87'     2 - Mohorič Rok Robert
       10 - Gorjanc Lovro
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  62'     19 - Isufi Edonis
       10 - Ćosić Igor
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan