align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 29.09.19
   TEKMA: Bled-Naklo - Zarica Kranj 2 : 6 (1 : 3)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik: Flajnik Bine
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  3  Neković Annan
  4  Ažman Mark
  5  Kramar Matija
  6  Thaler Matevž
  7  Frbežar Nik
  8  Ćosić Luka
  9  Krašovec Sebastjan
  10  Majnik Miha (K)
  11  Novak Dominik Vid
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Drakslar Miha (V)
  2  Klemenc Jan
  3  Lunar Miha
  4  Sarafimov Andrej (K)
  6  Lenarčič Emil
  7  Zahariev Martin
  9  Samardžić Benjamin
  10  Kolenović Dino
  14  Anžič Nik
  15  Stojanov Kristjan
  17  Oblak Aljoša
  Rezervni igralci
  12  Meglič Jan (V)
  13  Aljančič Domen
  16  Hamzić Dino
  19  Gregorič Urban
  22  Gregorič Jakob
  Rezervni igralci
  5  Kasunić Bruno
  8  Kabashi Kujtim
  11  Mehani Valdrin
  16  Kuzma Žan
   TRENER
   Bled-Naklo
   Markelj David
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   STRELCI
   Bled-Naklo
   1 : 2 11 - Novak Dominik Vid (20')
   2 : 6 10 - Majnik Miha (86')
   Zarica Kranj
   0 : 1 7 - Zahariev Martin (7')
   0 : 2 10 - Kolenović Dino (9')
   1 : 3 10 - Kolenović Dino (28')
   1 : 4 9 - Samardžić Benjamin (49')
   1 : 5 10 - Kolenović Dino (61')
   1 : 6 10 - Kolenović Dino (68')
   OPOMINJANI
   Bled-Naklo
    11 - Novak Dominik Vid (20')
   Zarica Kranj
    15 - Stojanov Kristjan (34')
    4 - Sarafimov Andrej (51')
    9 - Samardžić Benjamin (81')
   IZKLJUČENI
   Bled-Naklo
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  53'     19 - Gregorič Urban
       9 - Krašovec Sebastjan
  65'     12 - Meglič Jan
       1 - Mikič Denis
  65'     13 - Aljančič Domen
       2 - Kovačevič Aljoša
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  62'     5 - Kasunić Bruno
       2 - Klemenc Jan
  76'     16 - Kuzma Žan
       7 - Zahariev Martin
  76'     11 - Mehani Valdrin
       6 - Lenarčič Emil
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan