align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 06.10.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Bled-Naklo 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  5  Gruden Nik
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  10  Pipp Jan
  15  Japić Dino (K)
  16  Vrečič Tim
  17  Kimovec Maj
  45  Todić Uroš
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  3  Gregorič Jakob (K)
  4  Ažman Mark
  5  Štular Martin
  6  Thaler Matevž
  7  Kramar Matija
  8  Ćosić Luka
  10  Majnik Miha
  11  Frbežar Nik
  15  Neković Annan
  Rezervni igralci
  4  Bratož Gaber
  9  Šantl Tristan
  13  Knežević Andrej
  14  Alič Tristan
  18  Lesar Matic
  19  Bernik Bine
  Rezervni igralci
  9  Krašovec Sebastjan
  12  Meglič Jan
  13  Aljančič Domen
  14  Ambrožič Nejc
  21  Gregorič Urban
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Bled-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 45 - Todić Uroš (12')
   Bled-Naklo
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    2 - Debeljak Žiga (53')
    5 - Gruden Nik (74')
    7 - Bajt Maj (82')
   Bled-Naklo
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Bled-Naklo
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Šantl Tristan
       16 - Vrečič Tim
  60'     18 - Lesar Matic
       45 - Todić Uroš
  65'     19 - Bernik Bine
       7 - Bajt Maj
  67'     14 - Alič Tristan
       17 - Kimovec Maj
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  80'     21 - Gregorič Urban
       11 - Frbežar Nik
  88'     14 - Ambrožič Nejc
       6 - Thaler Matevž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan