align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 06.10.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Žiri 3 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Lavtar Gašper
  9  Kasapović Ken
  10  Malivojević Aleksander
  11  Potočnik Matija
   Žiri
Priimek in ime
  2  Frelih Matija
  4  Štucin Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Šifrar Ali
  8  Kranjc Sašo
  9  Medic Aleksi Mikael
  11  Šifrar Tjaš (K)
  12  Peternelj Alen (V)
  13  Peternelj Leander Oskar
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
  12  Mihajlović Siniša (V)
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Cvikl Miha
  16  Tomažič Rok
  17  Pernuš Matej
  18  Fister Maks
  Rezervni igralci
  3  Jereb Luka
  10  Vehar Menegatti Lovro
  14  Lapajne Tine
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 1 16 - Tomažič Rok (57')
   2 : 1 16 - Tomažič Rok (59')
   3 : 1 10 - Malivojević Aleksander (90')
   Žiri
   0 : 1 11 - Šifrar Tjaš (32')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Žiri
    8 - Kranjc Sašo (85')
    18 - Pintar Aljaž (85')
    16 - Peternelj Maks (87')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Žiri
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  35'     18 - Fister Maks
       11 - Potočnik Matija
  46'     16 - Tomažič Rok
       9 - Kasapović Ken
  88'     15 - Cvikl Miha
       7 - Valjavec Enej
   Žiri
  Minuta  Igralec
  62'     10 - Vehar Menegatti Lovro
       11 - Šifrar Tjaš
  70'     3 - Jereb Luka
       13 - Peternelj Leander Oskar
  81'     14 - Lapajne Tine
       7 - Šifrar Ali
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan