align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 13.10.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka-Medvode 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Jamšek Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  3  Lunar Miha
  4  Klemenc Jan (K)
  5  Oblak Aljoša
  6  Jaklič Kristjan
  7  Samardžić Benjamin
  8  Kolenović Dino
  9  Lenarčič Emil
  12  Rooss Juš (V)
  13  Stojanov Kristjan
  16  Kabashi Blend
  18  Mehani Valdrin
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Trdina Jaka
  15  Japić Dino (K)
  16  Vrečič Tim
  45  Todić Uroš
  Rezervni igralci
  10  Andonov Sandro
  17  Kabashi Kujtim
  Rezervni igralci
  4  Bratož Gaber
  5  Knežević Andrej
  14  Alič Tristan
  17  Kimovec Maj
  18  Lesar Matic
  19  Bernik Bine
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 6 - Jaklič Kristjan (10')
   2 : 0 6 - Jaklič Kristjan (16')
   3 : 0 17 - Kabashi Kujtim (72')
   Škofja Loka-Medvode
   3 : 1 45 - Todić Uroš (79')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    9 - Lenarčič Emil (2')
    3 - Lunar Miha (62')
    7 - Samardžić Benjamin (79')
   Škofja Loka-Medvode
    45 - Todić Uroš (48')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  54'     17 - Kabashi Kujtim
       9 - Lenarčič Emil
  58'     10 - Andonov Sandro
       18 - Mehani Valdrin
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Bernik Bine
       8 - Guzelj Žiga
  46'     4 - Bratož Gaber
       9 - Šantl Tristan
  46'     14 - Alič Tristan
       11 - Trdina Jaka
  46'     17 - Kimovec Maj
       7 - Bajt Maj
  58'     18 - Lesar Matic
       16 - Vrečič Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan