align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 13.10.19
   TEKMA: Žiri - Visoko-Preddvor 1 : 5 (1 : 3)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  4  Štucin Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Šifrar Ali
  8  Kranjc Sašo
  9  Medic Aleksi Mikael
  11  Šifrar Tjaš (K)
  12  Peternelj Alen (V)
  13  Peternelj Leander Oskar
  14  Gartnar Filip
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  4  Vesel Matic (K)
  5  Pilar Aleks
  6  Jelovčan Luka
  7  Knific Aljaž
  8  Terplan Žan
  11  Debeljak Jan
  17  Perko Filip
  18  Gartner Žiga
  19  Markelj Žan
  20  Sajovic Domen
  Rezervni igralci
  3  Jereb Luka
  10  Vehar Menegatti Lovro
  15  Kramperšek Tine
  17  Lapajne Tine
  Rezervni igralci
  2  Mohorič Rok Robert
  3  Merlin Gašper
  9  Šunkar Jaka
  10  Gorjanc Lovro
  13  Kabić Matija
  14  Kmetič Žiga
  15  Beton Nejc
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 18 - Pintar Aljaž (16')
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 20 - Sajovic Domen (18')
   1 : 2 19 - Markelj Žan (26')
   1 : 3 5 - Pilar Aleks (45')
   1 : 4 6 - Jelovčan Luka (52')
   1 : 5 8 - Terplan Žan (73')
   OPOMINJANI
   Žiri
    6 - Košir Lovro (29')
   Visoko-Preddvor
    2 - Mohorič Rok Robert (79')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  53'     3 - Jereb Luka
       13 - Peternelj Leander Oskar
  53'     10 - Vehar Menegatti Lovro
       7 - Šifrar Ali
  75'     15 - Kramperšek Tine
       6 - Košir Lovro
  78'     17 - Lapajne Tine
       16 - Peternelj Maks
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  30'     10 - Gorjanc Lovro
       11 - Debeljak Jan
  67'     2 - Mohorič Rok Robert
       6 - Jelovčan Luka
  72'     3 - Merlin Gašper
       18 - Gartner Žiga
  75'     14 - Kmetič Žiga
       17 - Perko Filip
  84'     9 - Šunkar Jaka
       7 - Knific Aljaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan