align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 13.10.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Sava Kranj 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Rebec Jan
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  2  Čampara Ajdin
  4  Kovač Erik
  5  Nikše Nik
  6  Perović Filip
  7  Homan Luka
  8  Krajnović Admir
  9  Talić Eldar
  10  Mitrić Stefan (K)
  11  Stević Leon
  17  Podgoršek Aljaž
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  3  Remic Jure
  8  Peterka Maj (K)
  10  Ćosić Igor
  11  Damjanović Miralem
  13  Tadina Miha
  14  Tirović Benjamin
  15  Mohorič Aleš
  16  Petkovski Petar
  17  Ziberi Arif
  19  Isufi Edonis
  Rezervni igralci
  3  Kunčič Benjamin
  16  Silahić Ervin
  18  Pivač Aleksander
  Rezervni igralci
  2  Perhoč Erik
  5  Duraković Nicolas
  7  Jeram Žan
  21  Elkasović Alen
  22  Vasič Aljoša
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   Sava Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 11 - Stević Leon (11')
   Sava Kranj
   1 : 1 11 - Damjanović Miralem (31')
   1 : 2 14 - Tirović Benjamin (59')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    9 - Talić Eldar (90')
   Sava Kranj
    14 - Tirović Benjamin (60')
    1 - Likar Žak (71')
    22 - Vasič Aljoša (93')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
    14 - Tirović Benjamin (63')
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  14'     18 - Pivač Aleksander
       7 - Homan Luka
  83'     3 - Kunčič Benjamin
       8 - Krajnović Admir
  83'     16 - Silahić Ervin
       6 - Perović Filip
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Duraković Nicolas
       19 - Isufi Edonis
  87'     21 - Elkasović Alen
       17 - Ziberi Arif
  90'     22 - Vasič Aljoša
       11 - Damjanović Miralem
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan