align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 13.10.19
   TEKMA: Bled-Naklo - Šobec Lesce 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  4  Ažman Mark
  6  Thaler Matevž
  7  Kramar Matija
  8  Ćosić Luka
  10  Majnik Miha
  11  Frbežar Nik
  15  Gregorič Jakob
  16  Neković Annan
  17  Novak Dominik Vid
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Tomažič Rok
  8  Lavtar Gašper
  9  Kasapović Ken
  10  Cvikl Miha
  11  Fister Maks
  Rezervni igralci
  5  Gregorič Urban
  12  Meglič Jan (K)
  13  Aljančič Domen
  14  Ambrožič Nejc
  Rezervni igralci
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Primožič Maj
  17  Pernuš Matej
   TRENER
   Bled-Naklo
   Markelj David
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Bled-Naklo
   Šobec Lesce
   0 : 1 7 - Tomažič Rok (16')
   0 : 2 9 - Kasapović Ken (38')
   0 : 3 9 - Kasapović Ken (53')
   0 : 4 9 - Kasapović Ken (56')
   0 : 5 8 - Lavtar Gašper (83')
   0 : 6 8 - Lavtar Gašper (90')
   OPOMINJANI
   Bled-Naklo
    6 - Thaler Matevž (63')
   Šobec Lesce
    8 - Lavtar Gašper (58')
    4 - Flajs Gašper (76')
   IZKLJUČENI
   Bled-Naklo
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Ambrožič Nejc
       8 - Ćosić Luka
  64'     5 - Gregorič Urban
       15 - Gregorič Jakob
  66'     13 - Aljančič Domen
       2 - Kovačevič Aljoša
  66'     12 - Meglič Jan
       1 - Mikič Denis
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Miličić Eržen Nejc
       10 - Cvikl Miha
  46'     17 - Pernuš Matej
       11 - Fister Maks
  56'     15 - Primožič Maj
       7 - Tomažič Rok
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan