align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 20.10.19
   TEKMA: Sava Kranj - Škofja Loka-Medvode 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  3  Remic Jure
  4  Mohorič Aleš
  6  Ziberi Arif
  7  Peterka Maj (K)
  8  Bojić Igor
  10  Ćosić Igor
  11  Damjanović Miralem
  14  Petkovski Petar
  20  Jeram Žan
  21  Tadina Miha
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  5  Gruden Nik (K)
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Trdina Jaka
  17  Kimovec Maj
  45  Todić Uroš
  Rezervni igralci
  5  Duraković Nicolas
  12  Bajrović Ilhan (V)
  17  Sallahi Nderim
  18  Perhoč Erik
  19  Isufi Edonis
  22  Elkasović Alen
  Rezervni igralci
  4  Bratož Gaber
  14  Alič Tristan
  15  Japić Dino
  16  Vrečič Tim
  18  Lesar Matic
  19  Bernik Bine
   TRENER
   Sava Kranj
   Ušlakar David
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Sava Kranj
   0 : 2 6 - Ziberi Arif (18') AG
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 10 - Pipp Jan (10')
   0 : 3 11 - Trdina Jaka (48')
   0 : 4 19 - Bernik Bine (75')
   0 : 5 11 - Trdina Jaka (82')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    20 - Jeram Žan (32')
    11 - Damjanović Miralem (55')
    3 - Remic Jure (89')
    7 - Peterka Maj (90')
   Škofja Loka-Medvode
    2 - Debeljak Žiga (55')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  19'     18 - Perhoč Erik
       10 - Ćosić Igor
  56'     19 - Isufi Edonis
       20 - Jeram Žan
  61'     5 - Duraković Nicolas
       21 - Tadina Miha
  69'     22 - Elkasović Alen
       11 - Damjanović Miralem
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Alič Tristan
       9 - Šantl Tristan
  56'     16 - Vrečič Tim
       2 - Debeljak Žiga
  62'     19 - Bernik Bine
       45 - Todić Uroš
  71'     4 - Bratož Gaber
       8 - Guzelj Žiga
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan