align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 22.10.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Jamšek Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  2  Jaklič Kristjan
  3  Lunar Miha
  4  Mehani Valdrin
  5  Oblak Aljoša
  6  Klemenc Jan (K)
  7  Samardžić Benjamin
  10  Kolenović Dino
  11  Zahariev Martin
  13  Stojanov Kristjan
  16  Kabashi Blend
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Lavtar Gašper
  9  Kasapović Ken
  10  Malivojević Aleksander
  11  Fister Maks
  20  Čebašek Rok (K)
  Rezervni igralci
  8  Kabashi Kujtim
  15  Anžič Nik
  18  Andonov Sandro
  Rezervni igralci
  13  Cvikl Miha
  14  Primožič Maj
  15  Notersberg Tim
  16  Tomažič Rok
  17  Pernuš Matej
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Malivojević Aleksander (24')
   0 : 2 11 - Fister Maks (45')
   0 : 3 16 - Tomažič Rok (80')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    8 - Kabashi Kujtim (78')
   Šobec Lesce
    11 - Fister Maks (75')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Kabashi Kujtim
       4 - Mehani Valdrin
  73'     18 - Andonov Sandro
       13 - Stojanov Kristjan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  30'     16 - Tomažič Rok
       7 - Valjavec Enej
  66'     13 - Cvikl Miha
       9 - Kasapović Ken
  73'     14 - Primožič Maj
       10 - Malivojević Aleksander
  73'     15 - Notersberg Tim
       11 - Fister Maks
  73'     17 - Pernuš Matej
       6 - Kolenc Miha
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan