align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 27.10.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Zarica Kranj 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  7  Knific Aljaž
  8  Terplan Žan
  9  Šunkar Luka (K)
  11  Debeljak Jan
  12  Žumer Martin (V)
  17  Perko Filip
  18  Gartner Žiga
  19  Markelj Žan
  20  Sajovic Domen
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  2  Lunar Miha
  3  Stojanov Kristjan
  4  Klemenc Jan (K)
  6  Lenarčič Emil
  7  Samardžić Benjamin
  9  Jaklič Kristjan
  10  Kolenović Dino
  11  Zahariev Martin
  16  Kabashi Blend
  17  Mehani Valdrin
  Rezervni igralci
  1  Pristov Matic (V)
  3  Čkonjević Nikola
  6  Jelovčan Luka
  10  Gorjanc Lovro
  14  Kmetič Žiga
  15  Markelj Jan
  16  Mohorič Rok Robert
  Rezervni igralci
  8  Kabashi Kujtim
  14  Kuzma Žan
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 19 - Markelj Žan (54')
   Zarica Kranj
   1 : 1 11 - Zahariev Martin (58')
   1 : 2 9 - Jaklič Kristjan (61')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    19 - Markelj Žan (51')
   Zarica Kranj
    7 - Samardžić Benjamin (44')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Zarica Kranj
    7 - Samardžić Benjamin (44')
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  61'     6 - Jelovčan Luka
       11 - Debeljak Jan
  61'     15 - Markelj Jan
       18 - Gartner Žiga
  75'     10 - Gorjanc Lovro
       17 - Perko Filip
  90'     16 - Mohorič Rok Robert
       9 - Šunkar Luka
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Kabashi Kujtim
       3 - Stojanov Kristjan
  79'     14 - Kuzma Žan
       9 - Jaklič Kristjan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan