align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 27.10.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Škofja Loka-Medvode 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Blatnik Just
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Tomažič Rok
  8  Lavtar Gašper
  9  Kasapović Ken
  10  Malivojević Aleksander
  11  Fister Maks
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  3  Dolenc Tilen
  5  Gruden Nik
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Trdina Jaka
  15  Japić Dino (K)
  16  Vrečič Tim
  45  Todić Uroš
  Rezervni igralci
  12  Mihajlović Siniša
  13  Cvikl Miha
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Notersberg Tim
  16  Markič Kristjan
  17  Pernuš Matej
  18  Primožič Maj
  Rezervni igralci
  14  Alič Tristan
  17  Kimovec Maj
  18  Lesar Matic
  19  Bernik Bine
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 8 - Lavtar Gašper (42')
   2 : 0 11 - Fister Maks (46')
   3 : 0 8 - Lavtar Gašper (60') 11m
   4 : 0 14 - Miličić Eržen Nejc (86')
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    10 - Malivojević Aleksander (75')
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Gruden Nik (16')
    3 - Dolenc Tilen (25')
    8 - Guzelj Žiga (41')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka-Medvode
    45 - Todić Uroš (11')
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  63'     15 - Notersberg Tim
       6 - Kolenc Miha
  63'     13 - Cvikl Miha
       9 - Kasapović Ken
  72'     18 - Primožič Maj
       11 - Fister Maks
  78'     17 - Pernuš Matej
       10 - Malivojević Aleksander
  78'     14 - Miličić Eržen Nejc
       7 - Tomažič Rok
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  12'     19 - Bernik Bine
       10 - Pipp Jan
  16'     17 - Kimovec Maj
       5 - Gruden Nik
  46'     14 - Alič Tristan
       15 - Japić Dino
  52'     18 - Lesar Matic
       9 - Šantl Tristan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan