align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 27.10.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bled-Naklo 4 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  2  Čampara Ajdin
  4  Kovač Erik
  7  Homan Luka
  8  Krajnović Admir
  9  Talić Eldar
  10  Mitrić Stefan (K)
  11  Živanović Igor
  14  Perović Filip
  15  Nikše Nik
  17  Stević Leon
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  5  Gregorič Jakob
  7  Kramar Matija
  8  Ćosić Luka
  9  Krašovec Sebastjan
  10  Majnik Miha (K)
  14  Ambrožič Nejc
  15  Neković Annan
  17  Novak Dominik Vid
  22  Arh Martin
  Rezervni igralci
  3  Medja Mark
  6  Kunčič Benjamin
  13  Hvala Tristan
  16  Silahić Ervin
  Rezervni igralci
  13  Aljančič Domen
  21  Gregorič Urban
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   Bled-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Mitrić Stefan (17') 11m
   1 : 0 15 - Nikše Nik (35')
   2 : 0 14 - Perović Filip (37')
   3 : 1 8 - Krajnović Admir (70') 11m
   4 : 1 11 - Živanović Igor (74')
   Bled-Naklo
   2 : 1 17 - Novak Dominik Vid (67') 11m
   4 : 2 8 - Ćosić Luka (90')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Perović Filip (50')
    1 - Kerić Malik (66')
    3 - Medja Mark (90')
   Bled-Naklo
    7 - Kramar Matija (48')
    2 - Kovačevič Aljoša (63')
    15 - Neković Annan (73')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bled-Naklo
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  67'     6 - Kunčič Benjamin
       14 - Perović Filip
  79'     3 - Medja Mark
       7 - Homan Luka
  87'     16 - Silahić Ervin
       15 - Nikše Nik
  90'     13 - Hvala Tristan
       17 - Stević Leon
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  70'     21 - Gregorič Urban
       5 - Gregorič Jakob
  75'     13 - Aljančič Domen
       14 - Ambrožič Nejc
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan