align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 03.11.19
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Celjer Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  2  Lunar Miha
  3  Klemenc Tomi
  4  Mehani Valdrin
  5  Oštir Nace
  6  Stojanov Kristjan
  7  Jaklič Kristjan
  9  Lenarčič Emil
  10  Kolenović Dino
  11  Zahariev Martin
  17  Klemenc Jan (K)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  4  Kovač Erik
  7  Homan Luka
  8  Krajnović Admir
  9  Talić Eldar
  10  Mitrić Stefan (K)
  11  Živanović Igor
  14  Perović Filip
  15  Nikše Nik
  18  Pivač Aleksander
  19  Stević Leon
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  13  Hvala Tristan
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 11 - Zahariev Martin (35')
   2 : 0 7 - Jaklič Kristjan (45')
   SIJ Acroni Jesenice
   2 : 1 9 - Talić Eldar (53')
   3 : 1 18 - Pivač Aleksander (89') AG
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    2 - Lunar Miha (72')
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  88'     13 - Hvala Tristan
       15 - Nikše Nik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan