align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 03.11.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Visoko-Preddvor 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V,K)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  5  Gruden Nik
  7  Bajt Maj
  9  Šantl Tristan
  11  Trdina Jaka
  16  Vrečič Tim
  17  Kimovec Maj
  18  Lesar Matic
  19  Bernik Bine
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  4  Vesel Matic (K)
  5  Pilar Aleks
  7  Knific Aljaž
  8  Terplan Žan
  10  Gorjanc Lovro
  13  Žumer Martin (V)
  15  Markelj Jan
  16  Jelovčan Luka
  17  Perko Filip
  19  Markelj Žan
  20  Sajovic Domen
  Rezervni igralci
  4  Bratož Gaber
  8  Guzelj Žiga
  14  Alič Tristan
  Rezervni igralci
  3  Merlin Gašper
  9  Šunkar Luka
  11  Avsec Veno
  14  Kmetič Žiga
  18  Gartner Žiga
  21  Debeljak Jan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 19 - Bernik Bine (14')
   2 : 1 11 - Trdina Jaka (47')
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 10 - Gorjanc Lovro (2')
   2 : 2 9 - Šunkar Luka (62')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    11 - Trdina Jaka (90')
   Visoko-Preddvor
    20 - Sajovic Domen (42')
    3 - Merlin Gašper (90')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Guzelj Žiga
       18 - Lesar Matic
  55'     14 - Alič Tristan
       9 - Šantl Tristan
  62'     4 - Bratož Gaber
       5 - Gruden Nik
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  53'     9 - Šunkar Luka
       16 - Jelovčan Luka
  68'     3 - Merlin Gašper
       20 - Sajovic Domen
  75'     21 - Debeljak Jan
       10 - Gorjanc Lovro
  81'     11 - Avsec Veno
       15 - Markelj Jan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan