align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 03.11.19
   TEKMA: Sava Kranj - Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Petkovski Petar
  4  Mohorič Aleš
  5  Tirović Benjamin
  7  Bojić Igor (K)
  8  Ziberi Arif
  10  Remic Jure
  11  Damjanović Miralem
  12  Bajrović Ilhan (V)
  16  Gorenc Tim
  19  Isufi Edonis
  20  Ćosić Igor
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Tomažič Rok
  8  Lavtar Gašper
  9  Fister Maks
  10  Malivojević Aleksander
  11  Notersberg Tim
  Rezervni igralci
  6  Duraković Nicolas
  13  Vasič Aljoša
  14  Peterka Maj
  15  Zupan Gal
  18  Tadina Miha
  21  Elkasović Alen
  22  Jeram Žan
  Rezervni igralci
  14  Miličić Eržen Nejc
  17  Pernuš Matej
  18  Primožič Maj
   TRENER
   Sava Kranj
   Ušlakar David
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   0 : 1 9 - Fister Maks (13')
   0 : 2 10 - Malivojević Aleksander (32')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    7 - Bojić Igor (37')
    8 - Ziberi Arif (43')
    20 - Ćosić Igor (62')
    6 - Duraković Nicolas (82')
   Šobec Lesce
    6 - Kolenc Miha (38')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  63'     6 - Duraković Nicolas
       8 - Ziberi Arif
  66'     18 - Tadina Miha
       20 - Ćosić Igor
  80'     22 - Jeram Žan
       19 - Isufi Edonis
  86'     21 - Elkasović Alen
       16 - Gorenc Tim
  88'     15 - Zupan Gal
       10 - Remic Jure
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  63'     17 - Pernuš Matej
       11 - Notersberg Tim
  72'     14 - Miličić Eržen Nejc
       7 - Tomažič Rok
  80'     18 - Primožič Maj
       9 - Fister Maks
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan