align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 03.11.19
   TEKMA: Bled-Naklo - Žiri 3 : 3 (3 : 1)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  5  Neković Annan
  6  Thaler Matevž
  7  Kramar Matija
  9  Krašovec Sebastjan
  10  Majnik Miha (K)
  14  Ambrožič Nejc
  15  Gregorič Jakob
  16  Gregorič Urban
  17  Novak Dominik Vid
   Žiri
Priimek in ime
  2  Frelih Matija
  4  Štucin Aljaž
  6  Košir Lovro
  8  Kranjc Sašo
  9  Medic Aleksi Mikael
  11  Šifrar Tjaš (K)
  12  Peternelj Alen (V)
  13  Peternelj Leander Oskar
  14  Gartnar Filip
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Maksimović Nemanja
  12  Meglič Jan (V)
  13  Aljančič Domen
  Rezervni igralci
  7  Šifrar Ali
  10  Vehar Menegatti Lovro
  15  Lapajne Tine
   TRENER
   Bled-Naklo
   Markelj David
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Bled-Naklo
   1 : 0 10 - Majnik Miha (12')
   2 : 0 17 - Novak Dominik Vid (15')
   3 : 1 6 - Thaler Matevž (36')
   Žiri
   2 : 1 16 - Peternelj Maks (30')
   3 : 2 11 - Šifrar Tjaš (60')
   3 : 3 11 - Šifrar Tjaš (92')
   OPOMINJANI
   Bled-Naklo
    5 - Neković Annan (53')
    9 - Krašovec Sebastjan (57')
    10 - Majnik Miha (75')
   Žiri
    11 - Šifrar Tjaš (40')
    16 - Peternelj Maks (54')
    18 - Pintar Aljaž (90')
   IZKLJUČENI
   Bled-Naklo
   Žiri
   MENJAVE
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Aljančič Domen
       15 - Gregorič Jakob
  81'     3 - Maksimović Nemanja
       17 - Novak Dominik Vid
  94'     12 - Meglič Jan
       1 - Mikič Denis
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Vehar Menegatti Lovro
       2 - Frelih Matija
  78'     7 - Šifrar Ali
       13 - Peternelj Leander Oskar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan