align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 31.08.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  3  Debeljak Jaka
  4  Japić Edi
  5  Zadravec Tevž
  6  Bogataj David
  7  Krmelj Blaž
  8  Knežević Matej
  9  Bektašević Ali
  10  Avdić Marko
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Alič Tristan (K)
  17  Kastelec Domen
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Miličić Eržen Nejc (K)
  3  Slatnar Klemen
  4  Maltar Žiga
  5  Pernuš Matej
  6  Notersberg Tim
  7  Tomažič Rok
  8  Primožič Maj
  9  Fister Maks
  10  Mohorič Gal
  11  Jerman Žiga
  Rezervni igralci
  13  Novak Ivan
  16  Pejanović Nik
  Rezervni igralci
  12  Vidic Luka (V)
  13  Livk Bine
  14  Muratović Suvad
  15  Volmajer Jure
  16  Višak Luka
  17  Fister Tim
  18  Trojar Peter
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   0 : 1 9 - Fister Maks (43')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    17 - Kastelec Domen (74')
   Šobec Lesce
    7 - Tomažič Rok (82')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Novak Ivan
       7 - Krmelj Blaž
  75'     16 - Pejanović Nik
       13 - Novak Ivan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  51'     14 - Muratović Suvad
       11 - Jerman Žiga
  53'     13 - Livk Bine
       10 - Mohorič Gal
  79'     17 - Fister Tim
       2 - Miličić Eržen Nejc
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan