align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 31.08.19
   TEKMA: Niko Železniki - Visoko-Preddvor 1 : 10 (1 : 6)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Čabraja Tomislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Nastran Gašper
  7  Kos Gašper
  8  Šmid Izak
  9  Drol Tian
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Nastran Jan
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Sajovic Domen
  6  Fuchs Leon
  7  Vodeb Lenart
  8  Šink Mitja
  10  Fuchs Nico (K)
  11  Avsec Veno
  12  Grašič Enej (V)
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
  18  Prestor Luka
  Rezervni igralci
  13  Jugović Luka
  14  Jensterle Ksaver
  15  Frakelj Matic
  16  Pinterič Matjaž
  17  Pirc Jan
  Rezervni igralci
  3  Špehar Pajk Timotej
  9  Šunkar Jaka
  15  Spreizer Miha
  19  Ambrož Miha
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 3 7 - Kos Gašper (24')
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 17 - Ajdovec Jan (13')
   0 : 2 17 - Ajdovec Jan (15')
   0 : 3 10 - Fuchs Nico (19')
   1 : 4 6 - Fuchs Leon (26')
   1 : 5 17 - Ajdovec Jan (38')
   1 : 6 11 - Avsec Veno (39')
   1 : 7 10 - Fuchs Nico (44')
   1 : 8 10 - Fuchs Nico (55')
   1 : 9 15 - Spreizer Miha (67')
   1 : 10 9 - Šunkar Jaka (79')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Visoko-Preddvor
    4 - Sajovic Domen (74')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Frakelj Matic
       9 - Drol Tian
  41'     13 - Jugović Luka
       2 - Lotrič Aljaž
  60'     14 - Jensterle Ksaver
       10 - Lotrič Škoda Maks
  62'     16 - Pinterič Matjaž
       11 - Nastran Jan
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  53'     9 - Šunkar Jaka
       8 - Šink Mitja
  62'     15 - Spreizer Miha
       10 - Fuchs Nico
  67'     3 - Špehar Pajk Timotej
       7 - Vodeb Lenart
  71'     19 - Ambrož Miha
       11 - Avsec Veno
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan