align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 31.08.19
   TEKMA: Sava Kranj - Zarica Kranj 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Črček Andraž
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  3  Petkovski Petar
  4  Cvek Andrej
  5  Ropret Marcel
  6  Sallahi Nderim
  7  Duraković Nicolas (K)
  9  Jagodic Timon
  10  Kondić Sergej
  14  Koren Staš
  17  Ziberi Arif
  20  Marjanica Antonio
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Uršič Nagode Žiga
  4  Krišelj Marko
  7  Kabashi Kujtim
  8  Kabashi Blend
  9  Kuzma Žan
  10  Lukan Jan (K)
  11  Idrizoski Edin
  14  Oštir Nace
  17  Stojanov Kristjan
  19  Mirković Luka
  Rezervni igralci
  2  Veseli Ensar
  8  Jeršin Mark
  11  Isufi Edonis
  16  Zupančič Nik
  18  Gorenc Tim
  22  Pogačnik Izak
  80  Knap Tibor (V)
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  5  Bexheti Ilber
  6  Ahačič Marko
  13  Grašič Martin
  15  Jasiqi Edison
  16  Brezničar Blaž
  18  Knavs Matic
   TRENER
   Sava Kranj
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 10 - Kondić Sergej (13')
   2 : 0 3 - Petkovski Petar (30')
   3 : 0 6 - Sallahi Nderim (32')
   4 : 0 20 - Marjanica Antonio (48')
   4 : 1 4 - Cvek Andrej (60') AG
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    5 - Ropret Marcel (45')
    4 - Cvek Andrej (52')
   Zarica Kranj
    13 - Grašič Martin (52')
    19 - Mirković Luka (57')
    7 - Kabashi Kujtim (80')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Isufi Edonis
       6 - Sallahi Nderim
  41'     18 - Gorenc Tim
       9 - Jagodic Timon
  61'     2 - Veseli Ensar
       4 - Cvek Andrej
  72'     16 - Zupančič Nik
       10 - Kondić Sergej
  78'     22 - Pogačnik Izak
       14 - Koren Staš
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  34'     5 - Bexheti Ilber
       3 - Uršič Nagode Žiga
  34'     13 - Grašič Martin
       14 - Oštir Nace
  71'     15 - Jasiqi Edison
       19 - Mirković Luka
  73'     2 - Dagarin Benjamin
       4 - Krišelj Marko
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan