align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 07.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Žiri-Ledine 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Miličić Eržen Nejc (K)
  3  Slatnar Klemen
  4  Maltar Žiga
  5  Pernuš Matej
  6  Notersberg Tim
  7  Tomažič Rok
  8  Primožič Maj
  9  Fister Maks
  10  Mohorič Gal
  11  Jerman Žiga
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Gantar Gal
  3  Jereb Luka
  4  Kramperšek Tine (K)
  5  Oblak Rok
  6  Trček Jakob
  7  Šifrar Ali
  8  Filipič Maks
  9  Brus Oskar Danjel
  10  Gantar Jan
  11  Kavčič Nejc
  12  Lapajne Tine (V)
  Rezervni igralci
  13  Livk Bine
  14  Muratović Suvad
  15  Višak Luka
  16  Humerca Matic
  17  Fister Tim
  18  Trojar Peter
  19  Višak Žan
  Rezervni igralci
  14  Peternelj Leander Oskar
  15  Filipič Tine
  16  Lapajne Tim
  17  Kunc Žiga
  18  Frelih Matija
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 8 - Primožič Maj (18')
   2 : 0 9 - Fister Maks (20')
   3 : 0 7 - Tomažič Rok (42')
   4 : 0 16 - Humerca Matic (65')
   Žiri-Ledine
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Žiri-Ledine
    7 - Šifrar Ali (73')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Žiri-Ledine
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  54'     14 - Muratović Suvad
       11 - Jerman Žiga
  54'     16 - Humerca Matic
       9 - Fister Maks
  54'     13 - Livk Bine
       7 - Tomažič Rok
  60'     18 - Trojar Peter
       3 - Slatnar Klemen
  64'     15 - Višak Luka
       10 - Mohorič Gal
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  38'     15 - Filipič Tine
       11 - Kavčič Nejc
  41'     17 - Kunc Žiga
       4 - Kramperšek Tine
  54'     18 - Frelih Matija
       10 - Gantar Jan
  60'     14 - Peternelj Leander Oskar
       5 - Oblak Rok
  64'     16 - Lapajne Tim
       9 - Brus Oskar Danjel
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan