align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 07.09.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Škofja Loka-Medvode 1 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Sajovic Domen
  6  Fuchs Leon
  7  Vodeb Lenart
  8  Šink Mitja
  10  Fuchs Nico (K)
  11  Avsec Veno
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
  19  Prestor Luka
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  3  Debeljak Jaka
  4  Japić Edi
  6  Bogataj David
  7  Krmelj Blaž
  8  Knežević Matej
  9  Bektašević Ali
  11  Bernik Bine
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Alič Tristan (K)
  15  Knežević Andrej
  20  Bratož Gaber
  Rezervni igralci
  3  Špehar Pajk Timotej
  5  Grašič Enej
  9  Šunkar Jaka
  12  Krmavnar Rok (V)
  14  Šoštarič Urban
  15  Perdan David
  Rezervni igralci
  5  Zadravec Tevž
  10  Avdić Marko
  16  Pejanović Nik
  17  Kastelec Domen
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 2 10 - Fuchs Nico (60')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 20 - Bratož Gaber (23')
   0 : 2 7 - Krmelj Blaž (36')
   1 : 3 10 - Avdić Marko (72')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    19 - Prestor Luka (27')
    10 - Fuchs Nico (27')
    2 - Mohorič Rok Robert (64')
    4 - Sajovic Domen (78')
    5 - Grašič Enej (79')
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Avdić Marko (62')
    11 - Bernik Bine (67')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  26'     9 - Šunkar Jaka
       8 - Šink Mitja
  41'     14 - Šoštarič Urban
       16 - Križnar Žan
  70'     15 - Perdan David
       19 - Prestor Luka
  76'     5 - Grašič Enej
       10 - Fuchs Nico
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     10 - Avdić Marko
       9 - Bektašević Ali
  50'     5 - Zadravec Tevž
       7 - Krmelj Blaž
  71'     17 - Kastelec Domen
       6 - Bogataj David
  76'     16 - Pejanović Nik
       14 - Alič Tristan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan