align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 07.09.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Sava Kranj 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  4  Kovač Erik
  6  Kunčič Benjamin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir (K)
  10  Homan Luka
  11  Hvala Tristan
  14  Varcar Anis
  18  Pivač Aleksander
  19  Kerić Arnes
  20  Silahić Ervin
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  3  Petkovski Petar
  4  Cvek Andrej
  5  Ropret Marcel
  6  Sallahi Nderim (K)
  7  Duraković Nicolas
  10  Kondić Sergej
  14  Koren Staš
  17  Ziberi Arif
  20  Marjanica Antonio
  22  Gorenc Tim
  Rezervni igralci
  3  Mladenov David
  5  Milinković Aleksa
  9  Silahić Benjamin
  15  Kavčič Jan
  Rezervni igralci
  2  Veseli Ensar
  8  Jeršin Mark
  9  Zupančič Nik
  11  Jagodic Timon
  16  Šmitran Darko
  18  Jenko Mark
  80  Knap Tibor
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Hvala Damjan
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
   0 : 1 20 - Marjanica Antonio (18')
   0 : 2 4 - Cvek Andrej (38')
   0 : 3 18 - Jenko Mark (45')
   0 : 4 22 - Gorenc Tim (51')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
    16 - Šmitran Darko (71')
    4 - Cvek Andrej (75')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  47'     9 - Silahić Benjamin
       14 - Varcar Anis
  54'     5 - Milinković Aleksa
       8 - Krajnović Admir
  60'     3 - Mladenov David
       11 - Hvala Tristan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Jenko Mark
       6 - Sallahi Nderim
  50'     16 - Šmitran Darko
       20 - Marjanica Antonio
  54'     8 - Jeršin Mark
       22 - Gorenc Tim
  57'     2 - Veseli Ensar
       5 - Ropret Marcel
  63'     11 - Jagodic Timon
       7 - Duraković Nicolas
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan