align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 14.09.19
   TEKMA: Niko Železniki - SIJ Acroni Jesenice 7 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Jamnik Jure
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Nastran Gašper
  7  Kos Gašper
  8  Šmid Izak
  9  Nastran Jan
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  4  Kovač Erik
  6  Kunčič Benjamin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir (K)
  10  Homan Luka
  11  Hvala Tristan
  14  Varcar Anis
  18  Pivač Aleksander
  19  Kerić Arnes
  20  Silahić Ervin
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V)
  13  Drol Tian
  14  Jensterle Ksaver
  15  Jugović Luka
  16  Pinterič Matjaž
  17  Frakelj Matic
  Rezervni igralci
  3  Mladenov David
  5  Milinković Aleksa
  9  Silahić Benjamin
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 7 - Kos Gašper (27')
   2 : 0 9 - Nastran Jan (41')
   3 : 0 8 - Šmid Izak (65')
   4 : 0 7 - Kos Gašper (66')
   5 : 0 7 - Kos Gašper (68')
   6 : 0 16 - Pinterič Matjaž (71')
   7 : 0 16 - Pinterič Matjaž (78')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    3 - Kavčič Miha (46')
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Varcar Anis (19')
    10 - Homan Luka (69')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Perović Filip (72')
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  67'     12 - Trojar Jure
       1 - Dimač Danijel
  67'     15 - Jugović Luka
       11 - Purgar Erik
  71'     14 - Jensterle Ksaver
       8 - Šmid Izak
  71'     16 - Pinterič Matjaž
       2 - Lotrič Aljaž
  71'     17 - Frakelj Matic
       7 - Kos Gašper
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  55'     5 - Milinković Aleksa
       1 - Kerić Malik
  61'     9 - Silahić Benjamin
       14 - Varcar Anis
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan