align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 14.09.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Zarica Kranj 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  3  Debeljak Jaka
  4  Japić Edi
  6  Bogataj David
  7  Krmelj Blaž
  8  Knežević Matej
  10  Avdić Marko
  11  Bernik Bine
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Alič Tristan
  15  Knežević Andrej
  20  Bratož Gaber (K)
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  2  Saje Jan
  3  Bexheti Ilber
  4  Oštir Nace
  6  Kabashi Blend
  7  Kabashi Kujtim
  8  Stojanov Kristjan
  9  Kuzma Žan
  10  Lukan Jan (K)
  11  Mirković Luka
  17  Idrizoski Edin
  Rezervni igralci
  5  Zadravec Tevž
  9  Bektašević Ali
  13  Mrkulić Tian
  17  Kastelec Domen
  Rezervni igralci
  5  Ahačič Marko
  13  Brezničar Blaž
  14  Vrhovnik Marko
  15  Uršič Nagode Žiga
  16  Krišelj Marko
  18  Knavs Matic
  19  Jasiqi Edison
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 14 - Alič Tristan (27')
   2 : 0 8 - Knežević Matej (65')
   3 : 0 5 - Zadravec Tevž (75')
   4 : 0 8 - Knežević Matej (77')
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    11 - Bernik Bine (52')
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  50'     9 - Bektašević Ali
       7 - Krmelj Blaž
  57'     17 - Kastelec Domen
       10 - Avdić Marko
  59'     5 - Zadravec Tevž
       15 - Knežević Andrej
  73'     13 - Mrkulić Tian
       14 - Alič Tristan
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Uršič Nagode Žiga
       4 - Oštir Nace
  67'     13 - Brezničar Blaž
       17 - Idrizoski Edin
  76'     19 - Jasiqi Edison
       11 - Mirković Luka
  76'     16 - Krišelj Marko
       6 - Kabashi Blend
  76'     14 - Vrhovnik Marko
       7 - Kabashi Kujtim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan