align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 14.09.19
   TEKMA: Britof-Šenčur - Šobec Lesce 0 : 12 (0 : 5)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik: Šmid Klavdij
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof-Šenčur
Priimek in ime
  3  Ahčin Nejc
  5  Maček Aleš (K)
  7  Kondić Milan
  8  Lunar Lan
  9  Lepoša Nace
  10  Florjančič Oskar
  11  Korenjak Val
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Rekelj Žiga
  15  Rogelj Nejc
  19  Šuler Anej
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Miličić Eržen Nejc (K)
  3  Slatnar Klemen
  4  Maltar Žiga
  5  Pretnar Aljaž
  6  Notersberg Tim
  7  Tomažič Rok
  8  Primožič Maj
  9  Fister Maks
  10  Mohorič Gal
  11  Jerman Žiga
  Rezervni igralci
  4  Savinšek Jaka
  14  Galjot Tevž
  17  Zadravec Žan
  20  Hvasti Matic
  Rezervni igralci
  12  Vidic Luka
  13  Livk Bine
  14  Muratović Suvad
  15  Volmajer Jure
  16  Humerca Matic
  17  Fister Tim
  18  Trojar Peter
   TRENER
   Britof-Šenčur
   Levstek Ivo
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Britof-Šenčur
   Šobec Lesce
   0 : 1 7 - Tomažič Rok (13')
   0 : 2 6 - Notersberg Tim (17')
   0 : 3 11 - Jerman Žiga (26')
   0 : 4 7 - Tomažič Rok (29')
   0 : 5 11 - Jerman Žiga (32')
   0 : 6 11 - Jerman Žiga (50')
   0 : 7 7 - Tomažič Rok (50')
   0 : 8 3 - Slatnar Klemen (56')
   0 : 9 8 - Primožič Maj (65')
   0 : 10 16 - Humerca Matic (70')
   0 : 11 11 - Jerman Žiga (72')
   0 : 12 16 - Humerca Matic (79')
   OPOMINJANI
   Britof-Šenčur
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Britof-Šenčur
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Britof-Šenčur
  Minuta  Igralec
  40'     4 - Savinšek Jaka
       7 - Kondić Milan
  40'     14 - Galjot Tevž
       8 - Lunar Lan
  40'     20 - Hvasti Matic
       5 - Maček Aleš
  59'     17 - Zadravec Žan
       11 - Korenjak Val
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  40'     16 - Humerca Matic
       9 - Fister Maks
  51'     14 - Muratović Suvad
       7 - Tomažič Rok
  51'     13 - Livk Bine
       10 - Mohorič Gal
  65'     15 - Volmajer Jure
       6 - Notersberg Tim
  65'     18 - Trojar Peter
       2 - Miličić Eržen Nejc
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan