align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 14.09.19
   TEKMA: Žiri-Ledine - Visoko-Preddvor 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bohinc Urban
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Mahmutovič Emma
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Gantar Gal
  3  Kunc Žiga
  4  Jereb Luka
  5  Oblak Rok
  6  Trček Jakob
  7  Vehar Menegatti Lovro (K)
  8  Brus Oskar Danjel
  9  Filipič Maks
  10  Gantar Jan
  11  Frelih Matija
  12  Lapajne Tine (V)
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Sajovic Domen (K)
  6  Fuchs Leon
  7  Vodeb Lenart
  8  Prestor Luka
  9  Šunkar Jaka
  11  Avsec Veno
  14  Šoštarič Urban
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
  Rezervni igralci
  13  Kramperšek Tine
  14  Filipič Tine
  15  Mrak Jernej
  16  Lapajne Tim
  18  Kavčič Nejc
  Rezervni igralci
  3  Špehar Pajk Timotej
  5  Grašič Enej
  12  Krmavnar Rok (V)
  15  Perdan David
  19  Ambrož Miha
   TRENER
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Žiri-Ledine
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 17 - Ajdovec Jan (28')
   0 : 2 11 - Avsec Veno (29')
   0 : 3 17 - Ajdovec Jan (54')
   0 : 4 5 - Grašič Enej (75')
   OPOMINJANI
   Žiri-Ledine
   Visoko-Preddvor
    11 - Avsec Veno (49')
    4 - Sajovic Domen (55')
   IZKLJUČENI
   Žiri-Ledine
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  32'     18 - Kavčič Nejc
       10 - Gantar Jan
  46'     13 - Kramperšek Tine
       3 - Kunc Žiga
  53'     14 - Filipič Tine
       11 - Frelih Matija
  57'     16 - Lapajne Tim
       2 - Gantar Gal
  61'     15 - Mrak Jernej
       9 - Filipič Maks
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  58'     15 - Perdan David
       17 - Ajdovec Jan
  60'     5 - Grašič Enej
       9 - Šunkar Jaka
  70'     12 - Krmavnar Rok
       1 - Pristov Matic
  71'     3 - Špehar Pajk Timotej
       4 - Sajovic Domen
  74'     19 - Ambrož Miha
       8 - Prestor Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan