align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 21.09.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 0 : 8 (0 : 5)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  3  Mladenov David
  4  Kovač Erik
  5  Milinković Aleksa
  6  Kunčič Benjamin
  8  Krajnović Admir (K)
  10  Homan Luka
  11  Hvala Tristan
  14  Bašić Haris
  18  Pivač Aleksander
  20  Silahić Ervin
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  3  Debeljak Jaka
  4  Japić Edi
  5  Zadravec Tevž
  8  Knežević Matej
  9  Bektašević Ali
  10  Avdić Marko
  11  Bernik Bine
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Alič Tristan
  17  Kastelec Domen
  20  Bratož Gaber (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  6  Bogataj David
  7  Krmelj Blaž
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Hvala Damjan
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 18 - Pivač Aleksander (1') AG
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 2 9 - Bektašević Ali (7')
   0 : 3 9 - Bektašević Ali (16')
   0 : 4 10 - Avdić Marko (30')
   0 : 5 14 - Alič Tristan (35')
   0 : 6 9 - Bektašević Ali (42')
   0 : 7 14 - Alič Tristan (60')
   0 : 8 14 - Alič Tristan (70')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Bogataj David
       10 - Avdić Marko
  41'     7 - Krmelj Blaž
       8 - Knežević Matej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan