align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 21.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Žiri-Ledine 2 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Bexheti Ilber
  4  Oštir Nace
  6  Stojanov Kristjan
  7  Kabashi Kujtim
  8  Saje Jan
  9  Kuzma Žan
  10  Lukan Jan (K)
  11  Idrizoski Edin
  17  Mirković Luka
  18  Vrhovnik Marko
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Gantar Gal
  3  Kunc Žiga
  4  Jereb Luka
  5  Oblak Rok
  6  Trček Jakob
  7  Vehar Menegatti Lovro (K)
  8  Brus Oskar Danjel
  9  Filipič Maks
  10  Lapajne Tim
  11  Filipič Tine
  12  Lapajne Tine (V)
  Rezervni igralci
  2  Uršič Nagode Žiga
  5  Ahačič Marko
  14  Marušić Bojan
  15  Krišelj Marko
  16  Brezničar Blaž
  19  Jasiqi Edison
  Rezervni igralci
  14  Matjašec Žan Mai
  15  Mrak Jernej
  16  Šifrar Ali
   TRENER
   Zarica Kranj
   Mjerimačka Boban
   Žiri-Ledine
   Brus Kristjan
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 17 - Mirković Luka (31')
   2 : 0 10 - Lukan Jan (35')
   Žiri-Ledine
   2 : 1 9 - Filipič Maks (47')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    6 - Stojanov Kristjan (60')
    10 - Lukan Jan (69')
   Žiri-Ledine
    8 - Brus Oskar Danjel (17')
    4 - Jereb Luka (34')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Žiri-Ledine
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  50'     19 - Jasiqi Edison
       8 - Saje Jan
  50'     2 - Uršič Nagode Žiga
       17 - Mirković Luka
  55'     15 - Krišelj Marko
       3 - Bexheti Ilber
  55'     5 - Ahačič Marko
       9 - Kuzma Žan
  78'     16 - Brezničar Blaž
       7 - Kabashi Kujtim
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  75'     15 - Mrak Jernej
       11 - Filipič Tine
  75'     16 - Šifrar Ali
       10 - Lapajne Tim
  76'     14 - Matjašec Žan Mai
       6 - Trček Jakob
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan