align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 21.09.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Britof-Šenčur 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  3  Špehar Pajk Timotej
  4  Sajovic Domen (K)
  6  Fuchs Leon
  7  Vodeb Lenart
  8  Prestor Luka
  9  Marušič Miškov David
  10  Fuchs Nico
  11  Avsec Veno
  17  Ajdovec Jan
   Britof-Šenčur
Priimek in ime
  3  Ahčin Nejc (K)
  7  Florjančič Oskar
  9  Galjot Tevž
  11  Rihtaršič Maks
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Rekelj Žiga
  15  Rogelj Nejc
  17  Šuler Anej
  18  Jaklič Urh
  19  Omejc Burger Miha
  20  Hvasti Matic
  Rezervni igralci
  5  Grašič Enej
  12  Pristov Matic (V)
  14  Globočnik Enej
  15  Perdan David
  16  Spreizer Miha
  19  Ambrož Miha
  20  Jereb Marcel
  Rezervni igralci
  2  Maček Aleš
  10  Zadravec Žan
  16  Kondić Milan
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Britof-Šenčur
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 11 - Avsec Veno (30')
   2 : 1 11 - Avsec Veno (47')
   Britof-Šenčur
   0 : 1 15 - Rogelj Nejc (6')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    8 - Prestor Luka (23')
   Britof-Šenčur
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Britof-Šenčur
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Grašič Enej
       9 - Marušič Miškov David
  68'     15 - Perdan David
       4 - Sajovic Domen
  74'     16 - Spreizer Miha
       7 - Vodeb Lenart
  78'     19 - Ambrož Miha
       3 - Špehar Pajk Timotej
   Britof-Šenčur
  Minuta  Igralec
  45'     2 - Maček Aleš
       9 - Galjot Tevž
  59'     16 - Kondić Milan
       7 - Florjančič Oskar
  61'     10 - Zadravec Žan
       19 - Omejc Burger Miha
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan