align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 21.09.19
   TEKMA: Sava Kranj - Niko Železniki 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Florjančič Karin
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  3  Petkovski Petar
  4  Cvek Andrej
  5  Ropret Marcel
  7  Duraković Nicolas (K)
  9  Jenko Mark
  11  Isufi Edonis
  17  Ziberi Arif
  18  Gorenc Tim
  20  Marjanica Antonio
  22  Pogačnik Izak
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Drol Tian
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Nastran Gašper
  7  Kos Gašper
  8  Šmid Izak
  9  Nastran Jan
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
  Rezervni igralci
  2  Veseli Ensar
  6  Kalabić Nikola
  8  Sallahi Nderim
  10  Kondić Sergej
  14  Koren Staš
  16  Jagodic Timon
  80  Knap Tibor (V)
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V)
  13  Pinterič Matjaž
  14  Jensterle Ksaver
  15  Jugović Luka
   TRENER
   Sava Kranj
   Smolović Nikola
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 11 - Isufi Edonis (73')
   Niko Železniki
   0 : 1 7 - Kos Gašper (4')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    2 - Veseli Ensar (66')
    17 - Ziberi Arif (80')
   Niko Železniki
    9 - Nastran Jan (49')
    10 - Lotrič Škoda Maks (52')
    3 - Drol Tian (67')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  30'     2 - Veseli Ensar
       4 - Cvek Andrej
  41'     10 - Kondić Sergej
       9 - Jenko Mark
  41'     14 - Koren Staš
       22 - Pogačnik Izak
  49'     16 - Jagodic Timon
       20 - Marjanica Antonio
  56'     8 - Sallahi Nderim
       18 - Gorenc Tim
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  68'     15 - Jugović Luka
       11 - Purgar Erik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan