align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 28.09.19
   TEKMA: Žiri-Ledine - SIJ Acroni Jesenice 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Peternelj Leander Oskar
  3  Kunc Žiga
  4  Jereb Luka
  5  Gantar Gal
  6  Trček Jakob
  7  Vehar Menegatti Lovro
  8  Šifrar Ali
  9  Brus Oskar Danjel
  10  Filipič Maks
  11  Filipič Tine
  12  Lapajne Tine
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  4  Kovač Erik
  5  Milinković Aleksa
  6  Kunčič Benjamin
  7  Pivač Aleksander
  8  Krajnović Admir (K)
  10  Homan Luka
  11  Hvala Tristan
  14  Veseli Besim
  19  Varcar Enis
  20  Varcar Anis
  Rezervni igralci
  13  Kramperšek Tine
  14  Gantar Jan
  15  Lapajne Tim
  16  Frelih Matija
  Rezervni igralci
   TRENER
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   SIJ Acroni Jesenice
   Hvala Damjan
   STRELCI
   Žiri-Ledine
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Žiri-Ledine
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Žiri-Ledine
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  61'     16 - Frelih Matija
       11 - Filipič Tine
  65'     13 - Kramperšek Tine
       3 - Kunc Žiga
  75'     15 - Lapajne Tim
       8 - Šifrar Ali
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan