align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 28.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko-Preddvor 5 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Blatnik Just
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Miličić Eržen Nejc (K)
  3  Slatnar Klemen
  4  Maltar Žiga
  5  Pernuš Matej
  6  Notersberg Tim
  7  Tomažič Rok
  8  Primožič Maj
  9  Fister Maks
  10  Mohorič Gal
  11  Jerman Žiga
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Sajovic Domen
  6  Fuchs Leon
  7  Vodeb Lenart
  8  Prestor Luka
  9  Šunkar Jaka
  10  Fuchs Nico (K)
  11  Avsec Veno
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
  Rezervni igralci
  12  Vidic Luka (V)
  13  Višak Žan
  14  Livk Bine
  15  Muratović Suvad
  16  Humerca Matic
  17  Fister Tim
  18  Trojar Peter
  Rezervni igralci
  3  Špehar Pajk Timotej
  5  Grašič Enej
  14  Šoštarič Urban
  15  Perdan David
  19  Spreizer Miha
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zupančič Janez
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 8 - Primožič Maj (17')
   2 : 0 3 - Slatnar Klemen (32')
   3 : 1 2 - Miličić Eržen Nejc (68')
   4 : 1 9 - Fister Maks (76')
   5 : 1 8 - Primožič Maj (80')
   Visoko-Preddvor
   2 : 1 11 - Avsec Veno (44')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
    6 - Notersberg Tim (49')
   Visoko-Preddvor
    11 - Avsec Veno (49')
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  66'     16 - Humerca Matic
       11 - Jerman Žiga
  78'     15 - Muratović Suvad
       7 - Tomažič Rok
  80'     18 - Trojar Peter
       9 - Fister Maks
  80'     14 - Livk Bine
       10 - Mohorič Gal
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  56'     5 - Grašič Enej
       10 - Fuchs Nico
  68'     14 - Šoštarič Urban
       8 - Prestor Luka
  78'     3 - Špehar Pajk Timotej
       16 - Križnar Žan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan